Firma Mego Afek, výrobce zařízení Ballancer®, byla první společností na světě, která kdy vyrobila vícekomorový, sekvenční, pneumatický, tlakový systém pro léčbu otoků, nebo jednoduše řečeno „lymfodrenážní přístroj“. A jak to celé bylo?

V 70. letech minulého století experimentoval Prof. Avigdor Zelikovski (vedoucí lékař oddělení vaskulární chirurgie Beilinsonské nemocnice v Izraeli) s prvními, primitivními, kompresními systémy pro léčbu lymfedému. Jeho klinika byla v té době plná pacientů ze Sovětského svazu s vážnými problémy po roky neléčeného a zanedbaného lymfedému. Mnoho z těchto pacientů trpělo chronickými infekcemi a fibrózou. Profesor Zelikovski byl velmi nespokojen s tehdy dostupnými kompresory a frustrován jejich neschopností ulevit pacientovi navrhl zcela nový, sekvenční, kompresní systém pro léčbu lymfedému. Na jeho systému byl unikátní zejména počet a rozmístění úzkých vzduchových komor, které když se sekvenčním způsobem plnily tlakem, prováděly končetinám proceduru, přirovnatelnou k dojení. Tento tzv. „milking effect“ však měl za následek pohyb nahromaděné mízy (lymfy) v oteklých partiích směrem ke zdravým částem lymfatického systému v trupu těla. Za krátkou dobu potvrdily několikanásobné klinické testy velmi výrazné výsledky v léčbě. Záhy na to přinesl profesor Zelikovski tento svůj systém do firmy Mego Afek, aby dokončila jeho vývoj.
Firma Mego Afek následně dovyvinula tento originální model profesora Zelikovskiho a výsledkem se stal Lympha Press®. Systém, který provedl revoluci v dosavadní léčbě lymfedému. Lympha Press® byl následně testován v mnoha fakultních nemocnicích a na klinikách v USA a v dalších zemích.

Za několik let firma Mego Afek využila svých bohatých zkušeností s lymfodrenážemi a vyvinula přístroj, pomocí kterého mohou lymfodrenáže využívat nejen pacienti v nemocnicích, ale i klienti v běžných studiích péče o tělo a beauty salonech. Dostal název Ballancer® a v dnešní době je to nejprodávanější a nejpoužívanější lymfodrenážní přístroj na světě. Najdeme jej ve studiích v USA, téměř ve všech zemích EU, Brazílii, Rusku, Indii, Číně, Japonsku a mnoho dalších. Jeho kvality a mnohem lepší výsledky lymfodrenáže v porovnání s jinými výrobky již vyzkoušely stovky tisíc uživatelů.
Uvažujete-li tedy o opravdu kvalitní lymfodrenáži, vyzkoušejte Ballancer®.

zp8497586rq

Napište nám


    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky