Dámy a pánové, je nám velkou ctí oznámit, že společnost BS Systems právě zavádí do prodeje již třetí generaci masážního stroje Rolletic® Original. Jedná se o zcela nový model tohoto populárního masážního stroje, který má na světovém trhu více než patnáctiletou tradici. Na základě reálných zkušeností z praxe se po celou dobu neustále inovovala jeho funkce a vlastnosti tak, aby procedura dosáhla maximální účinnosti a aby byl Rolletic® zároveň co nejméně poruchový. Obojí se za ty roky podařilo. Rolletic® Original vykazuje jednu z nejnižších poruchovostí mezi estetickými stroji na trhu (pod 1%) a jeho efekty na lidský organizmus si už vyzkoušeli uživatelé prakticky po celém světě, vč. USA, Ruska, Austrálie a samozřejmě mnoha zemí Evropy. Používá se v estetice, zdravotnictví, sportu a v některých zemích stále častěji i v péči o seniory.

Nový model má v první řadě nový vzhled a velmi moderní funkční design s důrazem na zachování všech technických předností předchozích variant. Vznikl na základě soutěže mladých designérů Fakulty umění a designu Západočeské univerzity v Plzni a byl vybrán z více než 30ti soutěžních návrhů. Autorem vítězného návrhu designu je Vlastimil Šenkýř. Po téměř dvou letech práce se původní idea změnila nejdříve v model, následně prototyp a posléze v sériově vyráběný stroj, který je k dispozici zákazníkům ve všech barevných a funkčních kombinacích, jako předchozí varianty. V budoucnu se plánuje ještě další rozšíření portfolia barev.  Nový model je také osazen výkonnějším elektromotorem, který zároveň zajišťuje i tišší chod.   

      Nový Rolletic si můžete prohlédnout v našem showroomu na adrese Okrouhlé Hradiště 3, Konstantinovy Lázně, kontakt zde.

Odborné prezentační místo

Věříme, že Rolletic® Original 2014 bude vyhovovat i těm nejnáročnějším zákazníkům jak z hlediska moderního designu, tak pro svou tradiční kvalitu a spolehlivost. Součástí nabídky nadále zůstává i kompletní know how jak proceduru správně používat, a to včetně masážních plánů prověřených předními lékařskými odborníky, např. MUDr. René Vlasákem na klinice CPM Praha, kde byl jeden z prvních nových  modelů testován.
                                                                    
Rolletic v CPM
                                    Nový Rolletic při předání MUDr. Vlasákovi v CPM Praha.

Napište nám


    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky