Vždy se snažíme reagovat na náměty od našich zákazníků a uživatelů našich produktů, a proto tak činíme i nyní. Dámy a pánové, dovolte nám představit vám nové ovladače pro masážní a rekondiční stroj Rolletic® Original, pod názvem TIME PRO a EVO III PRO.
Rolletic® Original TIME PRO vyplňuje mezeru mezi modelem CLASSIC PRO, který je určený zejména pro použití v malých salonech a centrech a samozřejmě také v domácnosti a modelem EVO III PRO, který může být v některých situacích díky svým mnoha funkcím pro některé uživatele složitý na ovládání. Model TIME PRO v sobě zachovává naprostou jednoduchost ovládání a zároveň přináší funkce, bez kterých se v mnoha profesionálních provozech už jen těžko obejdete. Mezi ty patří odpočítávání času zvolené procedury, počítání zákazníků (denní/celkové) a počítání hodin užívání (denní/celkové), abyste měli absolutní přehled o vytíženosti a ekonomických výsledcích stroje.
Model EVO III PRO rovněž doznal určitých změn a to zejména v přednastavených postupech masáží. Stroj nyní nabízí 3 procedury na formování postavy využívané výhradně v estetice, a dále 2 procedury na regeneraci po sportovních výkonech (uvolnění svalového napětí, důkladné prokrvení, odplavení kyseliny mléčné). To je samozřejmě využíváno zejména ve fitness centrech, případně hotelových wellness. Samozřejmě i zde zůstaly funkce na kontrolu ekonomických výsledků, jako u modelu TIME PRO.
Pro úplnost doplňujeme, že stroje Rolletic® Original jsou vždy identické a všechny modely lze používat v plně profesionálním provozu. Rozdíly jsou vždy pouze v ovladači stroje a s tím spojených funkcích. Samozřejmostí je komunikace v českém jazyce, případně také anglicky.

Takže jaké modely ovládání Rolletic® Original jsou nyní v nabídce?

Ovládání starších modelů s klasickým designem: 

CLASSIC PRO je základní model stroje Rolletic® Original. Jednoduchost jeho ovládání (pouze tlačítka START/STOP), ergonomický design a v neposlední řadě účinky jeho používání z něj udělaly jeden z nejoblíbenějších produktů naší firmy. Rolletic® Original Classic PRO je vhodný spíše k domácímu využití, ale lze jej provozovat i v menších salonech a centrech.

TIME PRO je střední řada stroje Rolletic®, určená zejména pro profesionální salony a centra. Elektronický ovladač nabízí možnost počítání času procedury, dále počítání zákazníků (denní/celkové) a hodin provozu (denní/celkové). Ovládání stroje je velmi jednoduché, intuitivní a přitom nabízí vše potřebné pro profi provoz.

EVO III PRO je nejvyšší model stroje Rolletic® Original. Je osazen elektronickým ovladačem s definovanými postupy masáže, z nich 3 jsou určeny pro formování postavy (estetika) a 2 jsou určené pro regeneraci ve sportu (fitness). Tyto postupy se spolu s časy zobrazují na displeji. Model Rolletic® Original EVO III PRO je určen všem těm, kteří mají na Rolletic® ty nejvyšší nároky.

Ovládání nových modelů Rolletic® 2014 s moderním designem: 

CLASSIC PRO je základní model stroje Rolletic® Original. Jednoduchost jeho ovládání (pouze tlačítka START/STOP), ergonomický design a v neposlední řadě účinky jeho používání z něj udělaly jeden z nejoblíbenějších produktů naší firmy. Rolletic® Original Classic PRO je vhodný spíše k domácímu využití, ale lze jej provozovat i v menších salonech a centrech.

TIME PRO je střední řada stroje Rolletic®, určená zejména pro profesionální salony a centra. Elektronický ovladač nabízí možnost počítání času procedury, dále počítání zákazníků (denní/celkové) a hodin provozu (denní/celkové). Ovládání stroje je velmi jednoduché, intuitivní a přitom nabízí vše potřebné pro profi provoz.
EVO III PRO je nejvyšší model stroje Rolletic® Original. Je osazen elektronickým ovladačem s definovanými postupy masáže, z nich 3 jsou určeny pro formování postavy (estetika) a 2 jsou určené pro regeneraci ve sportu (fitness). Tyto postupy se spolu s časy zobrazují na displeji. Model Rolletic® Original EVO III PRO je určen všem těm, kteří mají na Rolletic® ty nejvyšší nároky.

Více o strojích Rolletic® Original najdete zde.

Napište nám


    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky