Reference

Centrum zdraví a snižování nadváhy AZ TOWER  Brno, Ing. Hana Borkovcová  www.viphubnuti.cz 

Ráda bych se s vámi podělila o zkušenost s lymfatickými kalhotami a bundou Ballancer.

Již druhým rokem jako servis pro klienty našeho Centra zdraví a snižování nadváhy AZ tower v Brně provozujeme studio VIP BODY, kde denně obslouží naše odborná asistentka až 8 klientů. Oba aplikátory (bundy, kalhoty) využíváme a jsme velice spokojeni nejen s bezzávadným chodem přístroje i aplikátorů, tak i se zdravotními a estetickými výsledky našich klientů.

Díky široké nabídce programů našim klientům nabízíme různé druhy tlakových masáží.

Velice oceňujeme i absolutně profesionální přístup vaší firmy.

Ing. Hana Borkovcová

Marta Klopetzová – Masáže Klopetz www.masazeklopetzova.cz

salon_Klopetzová„Masážemi jsem se začala zabývat před 20-ti lety, kdy sama jsem měla velké problémy s pohybovým ústrojím. Nejdříve jsem začala studovat čínské masáže a začala pomáhat sama sobě. Postupně jsem začala studovat i další techniky. V současné době máme v salónu dvacet různých terapií (japonské, čínské, thajské, atd.) a v mých šlépějích už jde i dcera. Stále jsme postrádaly nějakou techniku, která by byla na detoxikaci, hubnutí a celulitidu. Proto jsme začaly hledat na internetu něco o lymfodrenážích, protože tato technika splňuje, to co jsme postrádaly. Tím jsme se dostaly do kontaktu se společností BS Systems, která tyto systémy distribuuje na profesionální úrovni. Systém jsme zakoupily celý (kalhoty i bundu) od té doby nám přibylo mnoho spokojených klientů. Výsledky jsou znát už po pár sezeních a po roce provozu (bez závad) mohu říct, že velké procento zákazníků vyřešilo i své zdravotní problémy. Nejčastější a nejlepší výsledek je u zavodněných lidí, ale i u jiných zdravotních problémů.  Proto mohu tento systém doporučit i ostatním, kteří chtějí rozšířit své služby a mít vděčné klienty. Přeji hodně úspěchů s lymfodrenážním systémem Ballancer. “

 

Pavol Hrubý, Emma masážny salón Žilina www.emmasalon.sk 

„Chcel by som touto cestou poďakovať firme BS systems za lymfodrenážne zariadenie Ballancer, vďaka ktorému môžem pomôcť klientom, ktorí trpia zdravotnými ťažkosťami lymfatického systému. Dokonalosť 24 komorového systému a jeho veľmi rýchla účinnosť je pre mňa neskutočné pozitívum pri terapiách zameraných hlavne na opuchy nôh, zadržiavanie vody, toxínov, tuku v tele. Zo širokej ponuky na trhu ma Ballancer oslovil najviac. Technológia zariadenia Ballancer je pre mňa najbližšia k ručnej lymfodrenáži. Nakoľko ručná lymfodrenáž, ktorú poskytujem v salóne je pre klientov pomerne drahá, našiel som riešenie prijateľné cene terapie a môže si ju dovoliť každý. Po necelom roku používania zariadenia Ballancer, môžem zodpovedne prehlásiť, účinnosť zariadenia v rámci pomoci mojim klientom je zhruba 95 %. Preto budem rozširovať naďalej lymfodrenážne zariadenia Ballancer v salóne, aby som mohol pomôcť viac klientom pri ich zdravotných problémoch a mohli mať plnohodnotnejší život. Ďakujem, že ste na trhu práve vy lídrom a Vaša technológia je účinná a pre mňa nenahraditeľná pri mojej práci. Vďaka Vám majú moji klienti úsmev na tvári. Kúpa lymfodrenážneho zariadenia Ballancer bola pre mňa správna cesta a skvelá investícia. Prajem Vám všetko dobré, pomáhať ľudom je ten najkrajší dar“. 

.

MUDr. Jakub Harlas (Klinika estetiky – Lékařské laserové centrum, Plzeň) 
„Na naší Klinice estetiky používáme přístroj Ballancer pro aplikaci lymfatické přístrojové masáže resp. drenáže lymfatického systému horních i dolních končetin, mimo jiné i k odstraňování projevů celulitidy. Zájemcům zákrok pomocí Ballanceru zaručuje výborný výsledek a zároveň pohodlí během terapie. Klienti, kteří u nás vyzkoušeli tuto terapii, jí velice oceňují. Na klinice máme s přístrojem dosud jen velmi dobré výsledky, již zde absolvovalo zákroky značné množství zájemců a všichni byli spokojeni s bezproblémovým průběhem, skvělými výsledky a vřele doporučují vyzkoušet novinku dalším. Výběr přístroje Ballancer byla dobrá volba.“

 

Jaroslav Kugler – masér týmu HC Škoda Plzeň a české hojekové reprezentace
„Masážní kalhoty a přístroj Ballancer hráči využívají opravdu hodně. Jednak narůstá únava z mnoha zápasů, ale hlavně tato lymfodrenáž je čím dál víc oblíbená i u hráčů, kteří ji dříve nevyužívali. Pokud hráč nestihne co nejlépe tělo zregenerovat, zvyšuje riziko svalového zranění a také se zpožděním reaguje na nebezpečné situace na ledě. Pro nás maséry a fyzioterapeuty je to hlavně bezpracné. Zapneme hráče do masážních kalhot během několika minut a pak se můžeme věnovat někomu jinému. Hráči pak během této procedury většinou klimbají, protože tato masáž má celkově relaxační účinky. Přístroje vozíme i na výjezdy, obzvláště pokud někde trávíme noc a hráči si mohou dopřát regeneraci i na hotelu. To že jsou tyto přístroje snadno přenosné, je jedna z největších předností. Pokud je to možné, půjčují si lymfodrenáž Ballancer ve volných dnech i domů a regenerují  individuálně. Není totiž potřeba, aby používali tuto metodu pod nějakým odborným dohledem.“

 

Jana Kovandová (Mělník)
Neskutečně mi po náročných dne v práci a v autě otékaly nohy, proto mi známá doporučila lymfodrenáž. Bohužel si ale z časových důvodů nemůžu dovolit docházet někam na lymfodrenáž do salonu, tak jsem si pořídila domů Ballancer 505 a k tomu kalhoty. Je vidět, že se jedná skutečně o špičkový přístroj. Jednoduchá obsluha, kvalitní zpracování a hlavně kvalitní lymfodrenáž. Nohy mi už neotékají, nebolí a celkově se cítím mnohem lépe než dřív. Taky mám pocit, že i váha šla trochu dolů, díky odvodnění a detoxikaci obecně. Já lymfodrenáž Ballancer mohu jen doporučit.

 

Jana Povová – lymfoterapeutka – 23 let praxe v oboru fyzioterapie (Praha)
Masážní stroj Rolletic Original používám s úspěchem již 8 let. Mohu potvrdit, že masáže na něm tvarují postavu, zpevňují a vyhlazují pokožku, detoxikují organizmus a průměrný úbytek měřený po obvodu jednotlivých tělesných partií po cca 10ti hodinách, je 8 – 12cm. To vše pouze za předpokladu, že se dodržuje pitný režim.
S lymfodrenážní přístrojem Ballancer mám také skvělé zkušenosti. Pomáhá v léčbě otoků, špatně fungujícího lymfatického systému a v neposlední řadě i detoxikaci oragismu. Vynikající funkci plní i aplikátor na horní polovinu těla tzv.bunda, která patří díky své jedinečné konstrukci  k naprosté špičce na trhu. Používáním  Ballanceru v kombinaci s cvičením na Rolleticu Original lze dosáhnout lepších výsledků při tvarování postavy a dochází současně i k rychlejšímu odbourávání odpadních látek z těla.

 

Jana Lhotská (Slender Life, Brno)

Masážní stroj Rolletic Original používám ve svém studiu a jsem s ním velmi spokojena, protože se jedná o profesionální zařízení. Zákaznice vidí výsledky už po několika aplikacích a mají tedy důvod se v budoucnu znovu vracet. Co bych však ocenila nejvíce, když se vyskytl drobný technický problém, přestože nebránil v používání stroje, firma poslala během několika dní servisního technika a ten vše okamžitě vyřešil.

 

Jan Julenyi (Anna Relax Centrum, Cookstown, Northern Ireland )
Podle našich zkušeností je okamžitý přínos Rolleticu v revitalizaci a prokrvení celého těla, následkem čeho se ztrácí únava a ztuhlost. Příjemný pocit znásobí i ztráta bolesti zad a kloubů. Shrnul bych to jednou větou: „Přínosem Rolleticu je odbourání toho, co je pro nás nepříjemné, a to bez léků – příjemným způsobem.


Dana Rybářová (Brno)

Já jsem na Rolletic chodila do jednoho místního studia, ale bohužel už nemám tolik času jako dříve, takže jsem si ho pořídila domů, do ložnice. Používám jej asi dvakrát týdně a za zhruba půl roku můžu s klidným srdcem říct, že mi pomáhá. Kůže je hladší a vůbec se cítím lépe. I centimetry kolem pasu a boků šly výrazně dolů.

 

Lenka Šmehlíková (Masáže Lenka, Vyškov)
S Rolleticem jsem v našem provozu velmi spokojená. Pokožka je pak hladší a centimetry jdou dolů. Účinek tam určitě je, což je vidět i v internetových diskuzích, kde si 90 % zákaznic Rolletic Original pochvaluje.


Jana Vašovcová (Praha)
Rolletic jsem si koupila domů už asi před třemi lety. Využívám jej zejména po dlouhé a namáhavém dnu v práci, kde celý den sedím u stolu a jsem pak z toho večer celá rozlámaná. Rolletic Original mi pak pomůže celé tělo pěkně prokrvit, vypne mi povadlou pokožku a téměř už nevím, co je to celulitida. Navíc je i po těch třech letech stále jako nový a nikdy jsem s ním neměla žádný problém.

 

Žaneta Havlíčková (Zdravá cesta, Ostrava)

„Lymfodrenáž Ballancer 505 představuje ideální kombinaci relaxace s účinnými zdravotními masážemi. Je zároveň spolehlivým pomocníkem v boji s celulitidou, pomáhá snižovat otoky v těle a především podporuje detoxikaci organismu. Doporučujeme jako vhodnou doplňkovou léčbu po úrazových stavech a ortopedických operacích.“

 

Petr Novák (hotel Špindlerova Bouda, Špindlerův Mlýn)
„Lymfodrenáž Ballancer často využívají lidé po sportovních aktivitách, kterých je tu dostatek či jen tak pro zdraví. Lymfodrenáž aktivuje lymfatický systém a pomáhá tak detoxikaci, odstraňovat z těla nepotřebné látky které se jinak usazují v těle. Dobré také pro ty co mají křečové žíly(nevelké) a nemohou si masáž nohou dovolit.“

 

Jana Kovandová (Mělník)
Neskutečně mi po náročných dne v práci a v autě otékaly nohy, proto mi známá doporučila lymfodrenáž. Bohužel si ale z časových důvodů nemůžu dovolit docházet někam na lymfodrenáž do salonu, tak jsem si pořídila domů Ballancer 505 a k tomu kalhoty. Je vidět, že se jedná skutečně o špičkový přístroj. Jednoduchá obsluha, kvalitní zpracování a hlavně kvalitní lymfodrenáž. Nohy mi už neotékají, nebolí a celkově se cítím mnohem lépe než dřív. Taky mám pocit, že i váha šla trochu dolů, díky odvodnění a detoxikaci obecně. Já lymfodrenáž Ballancer mohu jen doporučit.

 

Hana Valterová – salon Ladné Křivky (Horní Bříza)
„Se službami firmy BS Systems jsem velice spokojena. Spolupráce s firmou probíhala rychle a efektivně již od prvního jednání. Vše mi bylo náležitě vysvětleno včetně financování u partnerské firmy. Předání zboží včetně zaškolení proběhlo tak, jak bylo domluveno. S BS Systems jsem v kontaktu a kdykoli něco potřebuji, vždy mi ochotně poradí.“

 

Petra a Roman Pilátovi – Rekondiční studio POPI (Praha)
„Se společností BS Systems s.r.o. jsme se seznámili při hledání kvalitního dodavatele lymfodrenáží a strojů Rolletic pro naše Rekondiční studio. Vše skončilo tím, že máme oba hledané přístroje právě od BS Systems. Stojí za velkou zmínku připomenout přístup obchodního zástupce firmy. Jeho přístup lze popsat několika slovy: ochota, profesionalita, vstřícnost. Málo prodejců v dnešní době má takovéto vlastnosti a tímto mu děkujeme. Přístroje od  BS Systems s.r.o. v našem studiu fungují naprosto bez závad a je vidět jejich vysoká kvalita. Naše klientky je mají v oblibě a rády nás navštěvují. Komunikace a servis po zakoupení přístrojů probíhá naprosto skvěle a společnost BS Systems s.r.o. můžeme jen doporučit.“

Rolletic mají ženy rády i doma:

„Prajem krásny deň. Neviem, ako vy, ale ja ho mám určite krásny. Mám váš ROLLETIC. Teda už je môj. Veľmi pekne ďakujem za rýchlosť a spoľahlivosť. Chcela by som pochváliť aj pánov, ktorí mi ho priniesli a predviedli. Spoľahlivý team. Prajem Vám veľa, veľa spokojných zákazníkov a úspechy v podnikaní.“ Vaše spokojná zákazníčka – Alena Maschkanová (Hanuliakovo)

 

 

 

Máte zájem o bližší informace nebo cenovou nabídku?

Zavolejte na číslo +420 371 141 386 nebo nám napište, ozveme se Vám urychleně zpět.

 

Víte, jak funguje Váš lymfatický systém?

Rolletic Original

Lymfodrenáž Ballancer

Lymfodrenáž pro zdravotnická zařízení

bsmedical

Kde nás najdete:

BS Systems s.r.o.
Republikánská 1102/45, 312 00 Plzeň
budova č. 9
Tel.: +420 371 141 386
Email: info@bs-systems.cz
www.bs-systems.cz
www.lympha-press.cz

Používáním této stránky souhlasíte s používáním cookies. Více informací

Nastavení cookies na této webové stránce jsou na "Povolit cookies", abychom Vám mohli umožnit nejlepší možné procházení stránek. Pokud budete pokračovat v používání tohoto webu beze změny nastavení souborů cookies v prohlížeči nebo kliknete na tlačítko "Souhlasím" pak souhlasíte s používáním cookies.

Zavřít