Vítejte u BS Systems®


Jsme osvědčený  partner,  který od roku 2010 nabízí prvotřídní přístrojové vybavení pro zdravotní zařízení, rehabilitace, lázeňství, wellness a beauty salony, masážní studia, kliniky estetické péče, fitness centra a sportovní kluby.

Naše rozsáhlé portfolio zahrnuje špičkové lymfodrenážní, kompresní a masážní přístroje, vhodné jak pro zdravotní, tak pro nezdravotní provoz a samozřejmě i pro osobní péči.

Jsme hrdí výrobci světoznámého masážního stroje Rolletic® Original a výhradně zastupujeme i další originální výrobce, kteří jsou považováni za světovou špičku ve svém oboru.

Během naší existence na českém a slovenském trhu jsme vybavili stovky provozů spolehlivými přístroji, které svým majitelům přinášejí nejen kvalitu, ale i dlouhodobý finanční přínos.

Naše přístroje aktivně využívá i velké množství  spokojených zákazníků, kteří si je pořídili pro osobní péči. Jsme hrdí, že přispíváme k jejich zdraví a pohodě.

Tyto naše webové stránky jsou zaměřeny především na profesionály a provozovatele v oblasti nezdravotní péče o zdraví.

Pro odborníky z oblasti zdravotnictví je tu naše stránka  „BS Medical“.

Hledáte srozumitelné informace k osobní péči? Naleznete je na našich webových stránkách  „Lymfodrenáže nejen pro osobní péči“.

Proč si vybrat právě nás?

⊕  Nabízíme nejnovější technologie a maximální účinnost

Naše přístroje Ballancer, Lympha Press, DVT, Revive  a Rolletic Original spojují moderní design s nejnovějšími technologiemi a proto se právem řadí mezi světové špičky.  Každý jejich detail je pečlivě navržen s ohledem zejména na bezpečnost, maximální účinnost a zároveň vaše pohodlí. 

⊕  Zajímavé funkce přístrojů pro komplexní péči

Prostřednictvím našich přístrojů přinášíme nejen zlepšení funkce lymfatického systému, ale také celou škálu doplňujících funkcí pro regeneraci, wellness a estetiku. Naše zařízení jsou navržena s ohledem na individuální potřeby uživatelů tak, aby poskytla komplexní péči o tělo.

⊕  Osobní podpora a odborné poradenství

Jsme tu pro vás nejen při prodeji, ale i poté. Naši odborníci vám poskytnou podporu a odborné poradenství, abyste dosáhli maximálního prospěchu z našich produktů. Píšeme pro vás také odborné články, které vám pomohou zvýšit celkově vaše znalosti v oblasti zdraví a péče o něj.

⊕  Vlastní výroba a certifikované servisní zázemí

Naše péče o Vás prodejem nekončí.  Disponujeme vlastní výrobou a zároveň jsme certifikovaným servisním centrem pro přístroje Ballancer® a Lympha Press®, a naši technici, školení přímo od výrobce, jsou tu pro vás po celou dobu používání výrobků. Poskytujeme plný záruční i pozáruční servis s cílem pomoci vám co nejefektivněji.

⊕  Možnost nezávazného osobního vyzkoušení

Chápeme, že osobní zkušenost je klíčová. I když si toho zejména o přístrojových lymfodrenážích načtete mnoho a máte pocit, že už víte vše, co potřebujete vědět, osobní zkušenost je nepřekonatelná.

Proto vám nabízíme možnost nezávazně přijít do našeho showroomu v Konstantinových Lázních a osobně vyzkoušet naše přístroje. Jestliže za námi z jakéhokoli důvodu nemůžete cestovat, rádi vás osobně navštívíme  v pohodlí  vašeho domova nebo provozovny. A nebojte, vše je zdarma a nezávazné :). Internetový nákup levných „čínských“ alternativ bez možnosti vyzkoušení?Raději se jim vyhněte,  uděláte tak velkou službu sobě i svému zdraví.

Zažijte společně s námi profesionální péči o zdraví a krásu a objevte, jak můžeme společně dosáhnout vašich snů a cílů.

Těšíme se na vás!

Napište nám


    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky