BS Systems® – kdo jsme


Společnost BS Systems® s.r.o. je výrobce a poskytovatel vybavení pro zdravotnická zařízení, rehabilitační pracoviště, lázeňství, nezdravotní profesionální provozy (beauty salony, masážní salony, studia estetické medicíny, wellness)  fitness centra a profesionální sportovní kluby. V naší nabídce máte také lymfodrenážní přístroje pro osobní péči, jak se zdravotního, tak i estetického a regeneračního hlediska.

Naše zákazníky vybavujeme vždy pouze prvotřídním zařízením od originálních výrobců, která udávají trendy v dané oblasti.  Jsme zároveň evropským servisním centrem pro zařízení na přístrojovou lymfodrenáž značky Ballancer® a Lympha Press® a přístrojů Phlebo Press® DVT, které představují nejvšestrannější systém prevence hluboké žilní trombózy.

Kdo tedy jsme?

Jsme firmou, která vám pomůže s vaším podnikáním, konkrétně s provozem vašeho beauty salonu, wellness či fitness centra nebo zdravotnického, případně lázeňského zařízení. Jsme výrobci světoznámého masážního stroje Rolletic® Original a jsme také výhradním dovozcem (a servisním střediskem) špičkových lymfodrenážních systémů Ballancer® a Lympha Press®. Členové našeho týmu mají mnohaleté zkušenosti z oboru beauty a wellness a o tyto zkušenosti se s vámi rádi podělí. Sami jsme úspěšně provozovali více než 10 let salon krásy pod značkou Beauty Salon Plzeň, a proto známe problematiku i z té nejpraktičtější stránky.

Naše hodnoty:

  • Profesionalita (volíme vždy nejvyšší možnou kvalitu našich výrobků i služeb)
  • Korektnost (jednáme vždy na rovinu)
  • Spolehlivost (plníme vždy závazky, termíny)
  • Flexibilita (máme ke každému osobní přístup, umíme se přizpůsobit)
  • Inovace (inovujeme, neustále zlepšujeme naše výrobky i služby)
  • Pečlivost (klademe důraz na všechny detaily)
  • Otevřenost (vítáme nové myšlenky, připomínky a nápady)
  • Diskrétnost (chráníme citlivá data partnerů a zákazníků)

Pomáháme vám vydělávat

Vzhledem k našim mnohaletým zkušenostem vám rádi pomůžeme s provozem vašeho salonu či wellness/fitness centra a poradíme, jak takový salon efektivně a za co možná nejnižších nákladů vybavit a následně jej efektivně provozovat, aby vydělával! U nás nekupujete zajíce v pytli. Vše máte možnost si sami vyzkoušet a otestovat.

Dodáme vám konkurenční výhodu

Námi dodávané procedury, resp. přístroje, které tyto procedury provozují, jsou v mnoha ohledech tím nejlepším, co dnešní světový trh nabízí. Např. Rolletic® Original je jedno z prvních masážních zařízení tohoto druhu a na trhu se drží již více než 20 let jak u nás, tak ve světě. Evropa, Amerika, Rusko, Malajsie, Austrálie a v mnoho dalších zemích se používá náš Rolletic®. I lymfodrenážní systémy Lympha Press® a Ballancer® jsou světovým leaderem a průkopníkem v oblasti přístrojové lymfodrenáže, a proto jsou to ony, které udávají v této oblasti směr a trendy. Chcete, aby i váš salon či centrum udával trend ve vaší lokalitě?

Napište nám


    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky