Od 1. 1. 2014 jsme se stali jediným evropských servisním centrem pro přístroje řady Ballancer® a Lympha Press®. Pro tyto účely bylo zřízeno nové pracoviště v prostorách naší firmy v Okrouhlém Hradišti 3, Konstantinovy Lázně. Zde budou naši technici zajišťovat zákazníkům z celé Evropy plný záruční i pozáruční servis na všechny přístroje firmy Mego Afek Ltd., k čemuž byli důkladně vyškoleni přímo v Izraeli. Tím se pro zákazníky i distributory zkrátí zejména doba čekání na případnou opravu přístrojů a zvýší se i komfort komunikace mezi zákazníkem a samotným servisem.
ballancer_LP_servis_300Věříme, že i naši zákazníci, uživatelé a provozovatelé přístrojů Ballancer® a Lympha Press® v České republice uvítají tuto novou službu a že to přispěje k ještě větší spokojenosti s těmito špičkovými přístroji.

Více informací o servisním středisku Ballancer® najdete zde.
Pro komunikaci se servisem využívejte naší servisní hotlinku 773 194 133  nebo standardní telefon +420 773 704 222, případně se na nás obraťte vyplněním kontaktního fomuláře a my se vám obratem ozveme zpět.

zp8497586rq

Napište nám


    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky