Lymfodrenážní systémy Ballancer®  jsou na evropském trhu již několik desítek let  a od té doby se staly světovou špičkou mezi lymfodrenážními přístroji.

Objevte Ballancer® Platinum – Vrchol luxusní lymfodrenáže

Ballancer® Platinum přináší revoluci do oblasti profesionální péče o tělo ve wellness centrech, masážních salónech, estetických klinikách a sportovních zařízeních. Tento nový model je vyvinut s důrazem na maximální výkon a komfort uživatele.

Během let značka spustila několik modelů přístrojů pro estetickou péči do provozů i na doma a s radostí můžeme oznámit, že i tento rok jsme se dočkali novinky.  Jedná se o zbrusu nový model zvaný Ballancer® Platinum.

Ballancer® Platinum je nástupcem oblíbeného přístroje Ballancer® 606 a je primárně určen k profesionálnímu ošetření ve wellness, v masážních salonech, na klinikách estetické péče, ve sportovních klubech i v dalších praxí mimo sekci zdravotnictví. Lze však používat i v domácím prostředí. Platinum je vhodné pro provozovatele, kteří chtějí svým klientům poskytnout ty nejmodernější a nejkvalitnější lymfodrenáže na světě. Přístroj je certifikovaný jako tlakový masážní přístroj, proto je k jeho provozování zapotřebí mít živnostenský list “sportovní a rekondiční masér”.

Přednosti Ballancer® Platinum

  • Více než 20 programů: Displej s dotykovým ovládáním v českém jazyce nabízí širokou škálu programů od redukce váhy, tvarování postavy,  prevence otoků, lipedému,  po regeneraci po sportu.
  • Možnost vlastních programů: Navrhněte si individuální procedury přesně podle potřeb vás, nebo vašich klientů.
  • Technologické inovace: S 24 tlakovými komorami – lymfodrenážní kalhoty, nebo lymfodrenážní bunda a plně nastavitelným tlakem poskytuje Ballancer® Platinum maximální flexibilitu a účinnost.
  • Tichý provoz: Užijte si klidnou atmosféru v salonu bez rušivého hluku.
  • Univerzální použití: Kompaktní rozměry a bytelná konstrukce umožňují použití přístroje na horní i dolní končetiny.

Prospěch lymfodrenáže

Lymfodrenáž není jen o okamžitém pocitu uvolnění, ale o dlouhodobých benefitech pro zdraví a pohodu.

Pomáhá při redukci celulitidy, otoků, detoxikaci organismu a regeneraci po sportovních aktivitách. Ballancer® Platinum je rovněž ideální volbou pro formování postavy a zvyšuje účinnost i po dalších estetických procedurách.

K tomu je však zapotřebí pravidelných procedur, což je dobrý způsob, jak si udržet stálou klientelu.

Více informací o tomto zařízení naleznete zde.

Zaujal vás Ballancer® Platinum?

Pokud vás nový Ballancer® Platinum zaujal,  nebo máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Jsme zde, abychom vám poskytli veškeré informace a pomohli vám objevit svět luxusní péče o vaše tělo.

Napište nám


    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky