Lymfodrenážní systémy Ballancer® od Mego Afek jsou na evropském trhu již od roku 1997 a od té doby se staly světovou špičkou mezi lymfodrenážními přístroji. Během let značka spustila několik modelů přístrojů pro estetickou péči do provozů i na doma a s radostí můžeme oznámit, že i tento rok jsme se dočkali novinek. Jedná se o zbrusu nový model zvaný Ballancer® Platinum.

Ballancer® Platinum je nástupcem oblíbeného přístroje Ballancer® 606 a je primárně určen k profesionálnímu ošetření ve wellness, v masážních salonech, na klinikách estetické péče, ve sportovních klubech i v dalších praxí mimo sekci zdravotnictví. Lze však používat i v domácím prostředí. Platinum je vhodné pro provozovatele, kteří chtějí svým klientům poskytnout ty nejmodernější a nejkvalitnější lymfodrenáže na světě. Přístroj je certifikovaný jako tlakový masážní přístroj, proto je k jeho provozování zapotřebí mít živnostenský list “sportovní a rekondiční masér”.

Přednosti Ballancer® Platinum

Přístroj má velký, dotykový LED displej (tablet) plně v českém jazyce, kde je v nabídce menu více než  20 přednastavených programů na procedury, jako jsou – celulitida, redukce váhy, zadržování vody, formování postavy, regenerace po sportu atd. Navíc nabízí možnost tvorby neomezeného množství vlastních programů. To se hodí především v případě, kdy k vám do provozu dochází mnoho klientů, jimž chcete nabídnout největší možný komfort a chcete jim vytvořit program zcela na míru dle jejich potřeb.

Co dále Platinum nabízí:

  • 24 tlakových komor
  • nastavitelný tlak 20 – 80 mmHg
  • tichý chod
  • kompaktní rozměry
  • bytelná konstrukce, spolehlivost
  • lze kombinovat s návleky na horní i dolní končetiny

Uplatnění

Lymfodrenáže výrazně zlepšují funkci lymfatického systému a dochází tak k přirozené detoxikaci organismu. Díky tomu se zmírňují i projevy celulitidy a redukuje se objem masírovaných partií. K tomu je však zapotřebí pravidelných procedur, což je dobrý způsob, jak si udržet stálou klientelu.

Lymfodrenáže jsou dále vhodné při regeneraci po sportu, při formování postavy, lipedému, zvyšuje také účinky ošetření kavitací, radiofrekvencí, kryolipolýzou atd.

Více informací o tomto zařízení naleznete zde.

Pokud Vás Ballancer® Platinum zaujal nebo máte jakékoli dotazy, kontaktujte nás skrze kontaktní formulář níže a my Vám rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Napište nám


    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky