Chcete si pořídit Rolletic® Original do vašeho studia nebo na domácí používání?

Rolletic® Original je masážní stroj, který dokáže efektivně tvarovat postavu, zpevnit problematické partie a odstranit podkožní tukové vrstvy, které se jiným způsobem velmi těžko odbourávají. Dokáže také řešit jeden z největších současných civilizačních problémů žen, tedy zmírnit problémy s celulitidou. 
Rolletic® Original je však také mimo jiné masážní a rekondiční stroj, který umožňuje individuální využití stimulační masáže. Tato intenzivní mechanická masáž uvolňuje svalové napětí, zlepšuje lokální i celkové prokrvení a ovlivňuje příznivě metabolismus a látkovou výměnu v oblasti kůže, podkoží a svalů.

Jak na stroji správně cvičit, se můžete podívat zde. 

Rolletic® Original se vyrábí od roku 2014 v novém designu

 
Velký úspěch po celém světě zaznamenal nový model z roku 2014. Na základě reálných zkušeností z praxe jsme inovovali funkci a vlastnosti Rolleticu® tak, aby procedura dosáhla maximální účinnosti a přístroj byl zároveň co nejméně poruchový.
Tento moderní funkční design je dílem Fakulty umění a designu Západočeské univerzity v Plzni a nabízíme ho v mnoha barevných a funkčních kombinacích.  Nový model je také osazen výkonnějším elektromotorem, který zároveň zajišťuje i tišší chod.

Proč si koupit nový originální Rolletic®?

Je to jednoduché, jenom u nás koupíte nový prověřený Rolletic® Original s plnou zárukou, jasným původem, kompletní certifikací a know how od výrobce. Chybí-li potřebná dokumentace, nelze na takovém stroji podnikat, pokud se zařízení nemůže prokázat platnou homologací.

Když koupíte na inzerát stroj použitý, je v mnoha případech bez kompletní dokumentace, jako jsou doklady o nabytí a výrobního štítku CE, případně ES Prohlášení o shodě. Provozovat jakékoli elektrické zařízení v rámci podnikatelské činnosti totiž lze pouze v případě, že máte k dispozici veškeré technické podklady ze zákona potřebné k veřejnému provozu takového zařízení. Elektrické zařízení musí být také pravidelně a řádně udržováno, kontrolováno a revidováno dle platných standardů např. ČSN 33 1500, ČSN 33 1600 ed.2 a ČSN EN 60 204-1 ed.2.
Revize musí být také pravidelně opakována např. u elektrických spotřebičů, viz ČSN 33 1600 ed.2, dle skupiny užívání je maximální lhůta 1 x za 24 měsíců. Účelem takové revize elektrických zařízení a spotřebičů je ověřování jejich stavu z hlediska bezpečnosti, neboť požadavky bezpečnosti se požadují za splněné, pokud elektrické zařízení odpovídá z hlediska bezpečnosti příslušným ustanovením norem.
Pro provedení takové revize je nutné předložit reviznímu technikovi v případě elektrických strojů platné ES Prohlášení o shodě, výrobní štítek CE, návod k údržbě a obsluze, u elektrických spotřebičů pak stačí informace uvedené na výrobním štítku, návod k údržbě a obsluze. Současné varianty Rolleticu® Original jsou již homologovány jako elektrické spotřebiče!

Napište nám


    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky