Rolletic® Original  je masážní stroj, který dokáže efektivně tvarovat postavu, zpevnit problematické partie a odstranit podkožní tukové vrstvy, které se jiným způsobem velmi těžko odbourávají. Dokáže také řešit jeden z největších současných civilizačních problémů žen, kterým záleží na tom, jak vypadají. Tato procedura totiž dokáže odstranit nebo alespoň zmírnit problémy s celulitidou.
Rolletic® Original je však také mimo jiné masážní a rekondiční stroj, který umožňuje individuální využití stimulační masáže. Tato intenzivní mechanická masáž (cvičení) uvolňuje svalové napětí, zlepšuje lokální i celkové prokrvení a ovlivňuje příznivě metabolismus a látkovou výměnu v oblasti kůže, podkoží a svalů. Používání stroje Rolletic® napomáhá z těla odplavit metabolity vzniklé při tréninku, cvičení nebo jiné intenzivní fyzické činnosti. Tato komplexní mechanická masáž je určena k regeneraci celého těla. Při systematickém postupu dochází k uvolnění napětí všech velkých svalových skupin a k podpoře činnosti krevního oběhu. Cvičení na Rolleticu® lze velmi efektivně kombinovat i s dalšími rehabilitačními a rekondičními procedurami (ruční masáže, sauna, rehabilitační cvičení, strečink, lymfodrenáže atd.).
Doporučený plán regenerace je základní schéma cvičení. Komplexní plán je vhodný tedy hlavně pro uživatele, kteří zatím s masážním strojem Rolletic® Original nemají potřebné zkušenosti. Nevylučuje však možnost zaměřit se individuálně na konkrétní místo nebo sval po delší dobu. Masáž všech partií těla podle návodu je však velmi účinná při celkové regeneraci a detoxikaci organizmu, protože podporuje krevní oběh a lymfatický systém. Tato celková podpora pomáhá také nastartovat celkovou imunitu a tělo se pak lépe dlouhodobě vyrovnává s jednotlivými lokálními problémy.

Plán masáže určené pro formování postavy:

Plán masáže (regenerace) určený pro fitness:

rolletic_original-planregenerace_bssports_300

zp8497586rq

Napište nám


    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky